صفحه‌ی اصلی   >  درباره ما

درباره‌ی ما

تاریخچه و توضیحاتی درباره‌ی گروه ماد

گروه صنعتی ماد با سهامی خاص در سال 1391 در تهران تاسیس شد. این شرکت با هدف تامین تجهیزات صنعتی با جهت گیری کارآفرینانه در جهت ساخت مجموعه ای متشکل از سرمایه های انسانی متخصص و متعد، پایه گذاری شد.

این شرکت با بکارگیری متد های تئوری و اجرایی کارآمد، در جهت ساخت یک بنیان برای خلق ارزش ها و تامین رضایت ذینفعان صنایع و سرمایه گذاران، کوشیده است.

گروه صنعتی ماد در نظر دارد که با ارائه تنوع بالای محصولات و تجهیزات صنعتی به واسطه همکاری با شرکت های بزرگ و مطرح دنیا در این حیطه، حجم زیادی از نیاز های صنایع و اتوماسیون ها را رفع نماید.

احداث چندین واحد اداری و تجاری در سراسر کشور، وجود سلسله مراتب سازمانی و تعدد پرسنل، نشان از اعتبار و اصالت این شرکت دارد. این شرکت با گردآوری چندین تیم حرفه ای و آگاه در حوزه صنعتی مربوطه، همواره در حال پیشرفت و گسترش بوده است.

سهامداران و سرمایه گذاران این شرکت همواره در جهت گسترش بخش تامین تجهیزات صنعتی و افزایش سرمایه های انسانی، ثابت قدم بوده اند.

گروه ماد با دارا بودن مدارک و گواهینامه های بین المللی همراه با مجوز و تاییدیه های رسمی، به تامین تجهیزات و ابزارآلات صنعتی پرداخته است.

گروه ماد همواره در راستای تامین محصولات اصل و بدون واسطه، در عرصه فروش و پشتیبانی تجهیزات، موفق و مورد اعتماد صنایع بوده است. قیمت مناسب و کسب خدمات پس از فروش، جزو اولویت های این صنایع است که گروه ماد در این زمینه صاحب نظر است.

ارزش های گروه ماد

گروه ماد نیز مانند خیلی از شرکت های بزرگ دیگر، از ارزش هایی تبعیت کرده و از آن ها قدردانی می کند. از جمله این ارزش ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • درک نیاز های حال و آینده ذینفعان
  • صیانت از امانت سهامداران
  • حرکت در مسیر تعالی سازمانی
  • ترویج فرهنگ یادگیری و نوآوری در سازمان
  • توجه به نیروی انسانی با ایجاد مشارکت و ارتقاء
  • مسئولیت اجتماعی
  • اعتقاد عملی به حفظ محیط زیست
  • ایجاد حس مسئولیت و پاسخگویی در قبال آن ها
  • ارتباط موثر با مشتریان و ارائه خدمات و محصولات با کیفیت عالی
مسئولیت اجتماعی

گروه ماد علاوه بر ارائه خدمات و تامین محصولات برای مشتریان و مصرف کنندگان، نگاه اخلاقی و یاری آن ها در کسب و کار را مسئولیت اجتماعی خود می داند. این شرکت با حرکت در راستای اهداف کشور و ارائه مشاوره های لازمه به صنایع، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های بازرگانی، به وظایف و مسئولیت های خود عمل نموده است.

گروه ماد با فعالیت های سودمندانه خود در راستای رشد منفعت های اجتماعی و سازمانی اقدامات شایسته ای را به ثمر رسانده است. در واقع عمل به مسئولیت اجتماعی را می توان یکی از اصول کسب و کار نام برد که ماحصل آن کمک به رشد چرخه اقتصادی کشور خواهد بود.

پذیرفتن مسئولیت ها و عمل به آن، از جمله تعهدات گروه ماد به شمار می رود که تا به امروز با وجود سابقه ده ساله، هیچگونه قصوری دیده نشده است.

علاوه بر موارد مذکور، گروه ماد همواره در حوزه زیست محیطی و منابع انسانی در مواقع لزوم ایفای نقش نموده و در اعمال خیرخواهانه و اخلاقی نیز ثابت قدم بوده است.

راه های ارتباطی با گروه ماد